Apie mus

UAB “INPAKLIS” yra sparčiai auganti bendrovė. Mūsų darbuotojai yra skatinami tobulėti, plėsti savo profesinias žinias ir siekti geriausių rezultatų. Jeigu norite tapti draugiškos, ambicingos ir profesionalios komandos nariu siųskite savo CV (gyvenimo aprašymą) ir motyvacijos laišką el. paštu inpaklis@inpaklis.com

a

Mūsų vizija

Siekiame būti sėkminga įmone lokalinėje rinkoje, padedanti kurti ir vystyti verslą žmonėms su iniciatyva. Tikimės, kad mūsų profesionalumas ir atsakingumas leis būti mažo ir vidutinio verslo patikimu partneriu.

a
a

Mūsų misija

Siekiame profesinės tobulybės teikiant aukščiausios kokybės paslaugas mūsų verslo klientams. Norėdami užtikrinti ilgalaikį įmonės vertės didėjimą, rūpinames darbuotojais, kurie yra mūsų bendrovės svarbiausi aktyvai.

a

Mūsų veikla

UAB “Inpaklis” įkurta 2002 metais. Įmonės veikla apima dvi atskiras paslaugų teikimo sritis: verslo paslaugas ir reklamos paslaugas. Bendrovė teikia sekančias paslaugas:

  • Įmonių steigimas, buhalterinė apskaita, teisinės ir mokesčių konsultacijos,
  • Reklama ant lauko stendų, reklama ant automobilių, iškabos, plakatai, vizitinės kortelės, lipdukai, antspaudai.
a
a

Mūsų kolektyvas

Mūsų kolektyvas pasižymi draugiškimu ir atvirumu, kas padeda mums kurti abipusiai naudingus ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su klientais nuo kurių priklauso mūsų sėkminga veikla. Esame patikimas mūsų klientų verslo partneris ir tikimės juo tapti visų įmonių ir organizacijų, kurios vertina patikimumą, operatyvumą ir kokybę.